Online pojištění

Srovnání online pojištění v ČR.

Zajištěte si klid a ochranu s naším pojistěním. Široká nabídka produktů vám poskytne finanční stabilitu ve všech životních situacích.

  • Cestovní pojištění
  • Povinné ručení
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění psů a koček
DALŠÍ SLUŽBY

Pojištění

Cestovní pojištění

Nezáleží na tom, zda cestujete do zahraničí nebo po České republice, naše pojištění vám poskytne potřebnou ochranu a asistenci 24/7.

Povinné ručení

Naše povinné ručení vám zajistí finanční krytí v případě nehody a ochranu proti možným nákladům spojeným s poškozením vozidel nebo zraněním osob.

Havarijní pojištění

Bez ohledu na to, zda jste způsobili havárii sami nebo byli obětí nešťastného incidentu, naše havarijní pojištění vás ochrání a zajišťuje rychlou náhradu škody.

Kreditní karty

Hledáte tu nejlepší kreditní kartu, která bude vyhovovat vašim potřebám? Využijte naše online srovnání kreditních karet.

Mikropůjčky

Několik tisíc na pár týdnu? Najděte si rychlou půjčku, se kterou se nespálíte.

Spořicí účty

Největší srovnání spořicích účtů v ČR. Srovnejte si všechny spořící účty na jednom místě a jednoduše vyberte ten nejlepší.

Pojištění domácnosti

Pojištění může krýt různá rizika. Základem je pojištění domácnosti proti živlům, vytopení, krádeži a doplňkově se můžeš pojistit i proti vandalismu, zakouření, atmosferickým srážkám či rozbití skla.