Zobrazených 1–20 z 16277 výsledkov

Běh z pohledu anatomie. Správná technika, prevence před zraněním, nastavení tréninku – Jerry Ziak, Chris Napier

449.00 
Objevte vědecké poznatky, které vám pomohou rychleji běhat, déle vydržet a vyhnout se zranění. Analyzujte svůj běžecký styl a naučte se, jak zlepšit svou chůzi pro optimální efektivitu a bezpečnost při běhu.

Klub – Matilda Voss Gustavsson

341.00 
Poprvé po sedmdesáti pěti letech se v roce 2018 neudělovala Nobelova cena za literaturu. Důvodem bylo sexuální násilí a jeho krytí v kruzích blízkých Švédské akademii.

Dějiny Angoly – Jan Klíma

482.00 
Titul mapuje dějiny Angoly od jejích počátků, přičemž neopomíjí jak domácí, tak koloniální linii historie této země. Součástí svazku je i etnografický a sociografický vhled do současné podoby země, stejně jako popis česko-angolských vztahů.

Zrození Evropanů. Skutečný příběh našich předků vyprávěný geny – Johannes Krause, Thomas Trappe e-kniha

279.00 
Takovou knihu o historii ještě nikdo nenapsal. Nezmiňuje žádného krále, žádné náboženství a jen dvě revoluce – tu neolitickou a tu ve čtení DNA.

Umění zákona přitažlivosti. 24 vesmírných principů, které transformují váš úspěch, zdraví, vztahy a moudrost – Marie Diamond

242.00 
Byla bych moc ráda, kdybyste si z této knihy odnesli jednu věc: to vy jste středobodem transformace vašeho vesmíru. T o vy si vytváříte svou reality show. Dnes je na světě příliš mnoho špatných reality show.

Porsche. Kompletní historie značky – Alois Pavlůsek

1,161.00 
Porsche. Legendární automobilová značka vonící spáleným benzínem, s ikonicku devětset jedenáctkou a obrovskými úspěchy na poli motorsportu.

Multiorgasmický muž. Každý muž může prožít mnohonásobný orgasmus a výrazně ovlivnit svůj sexuální vztah – Mantak Chia, Douglas Abrams e-kniha

219.00 
Naučte se oddělit orgasmus a ejakulaci! Radujte se z vyšší vitality a dožijte se vyššího věku! Prožívejte ihned opakované orgasmy! V Čechách dávno doprodaný světový bestseller nyní znovu dostupný v revidovaném vydání.

Zmlkni!. Jak skvěle prezentovat – Arnošt Štěpánek e-kniha

219.00 
Ať chceš nebo ne, tvůj život je jedna velká prezentace. Zapomeň na obvyklé poučky, stokrát zopakované návody a jdi na prezentování jinak. V krátkých tipech najdeš inspiraci, jak prezentovat tak, aby tě publikum poslouchalo a opravdu si odneslo, co jsi mu chtěl předat.

Pravidla fotbalu – kol.

176.00 
Nová pravidla fotbalu platná od 1. 7. 2022. K vydání připravila Pravidlová komise FAČR pod vedením předsedy Jiřího Kureše.

Křížovky – Luštění pro seniory

116.00 
Jedním z nejlepších způsobů, jak si udržet svěží mysl, je luštění křížovek.

Českej rap – Ladislav Poeta Zeman

1,307.00 
Kniha s názvem Českej rap přináší čtenářům kompletní zmapování historie a současnosti populárního hudebního žánru, formou rozhovorů se zástupci scény, doplněnými o tematické kapitoly a desítky unikátních fotografií.

Dopravní prostředky, které světem nepohnuly – Štěpánka Sekaninová, Tom Velčovský

269.00 
Každý z nás někdy cestuje autem, hromadnou dopravou nebo letadlem, ale některými prostředky necestujeme vůbec.

Kama sutra omilovánky. aneb všechny polohy lásky a sexu

215.00 
Zepředu, zezadu, na autě, v lese… Tyhle omalovánky pro dospělé se nejmenují Omilovánky jen tak.Nejenže vám poskytnou zábavu, ale také se možná stanou inspirací pro páry.

Nasedat, jedeme!. Velká jízda dějinami aut – Jana Jůzlová

314.00 
Auta jsou všude kolem nás a život bez nich si už nedokážeme představit.

Jóga – anatomický vybarvovací atlas. Praktický průvodce svaly, kostmi a klouby v pohybu – Kelly Solloway

359.00 
Tato kniha určená nadšencům a instruktorům jógy vám nabízí zábavnou cestu lidským tělem se zaměřením na kosti, klouby, svaly a pojivové tkáně používané v józe.

Jethro Tull – Kompletní příběh

179.00 
Kompletní příběh legendární skupiny s nezaměnitelným zvukem z archivu magazínu Classic Rock

Zmlkni!. Jak skvěle prezentovat – Arnošt Štěpánek

359.00 
Zapomeň na obvyklé poučky, stokrát zopakované návody a jdi na prezentování jinak.

Svoboda projevu. Od Sokrata po sociální sítě – Jacob Mchangama

529.00 
Od antického myslitele Sokrata, přes osvícenského filozofa Spinozu, bojovnici za lidská práva Eleanor Rooseveltovou či našeho Václava Havla až po moderní aktivisty.

Lisabon – Inspirace na cesty

179.00 
Nové vydání průvodce do Lisabonu. Nabízí přehled hlavních lisabonských zajímavostí: čtvrti Alfama a Belém, paláce a kláštery i botanické unikáty, moderní muzea i tipy pro volný čas. Doporučí vám také zajímavá místa v okolí.

Demokracie jakožto problém – Alain de Benoist

320.00 
Demokracie představuje problém: problém ve smyslu otázky, kterou je nutné vyřešit. Alain de Benoist v této krátké knize bourá zažité předsudky o demokracii a ukazuje, že evropskou civilizaci provázela již od počátku.